درباره ما

طراحی سایت و سئو برای ایجاد برند تجاری, بهبود شهرت, افزایش درآمد و جذب مشتری ضروری است. هیرو در سال های اخیر با طراحی وب سایت به شهرت جهانی و افزایش نرخ تبدیل مشتریان خود کمک کرده است. ما با بهره‌گیری از جدید‌ترین متد روز دنیا در زمینه طراحی و سئو سایت, برندینگ نام تجاری شما را در سطح جهانی تضمین می‌کنیم. تیم حرفه‌ای ما با بیش از یک دهه سابقه موفق در زمینه طراحی و توسعه وب فعالیت دارد.

وب سایت‌های ما به گونه‌ای ایجاد می‌شوند که در پلتفرم‌های مختلف قابل سفارشی‌سازی باشند. وب سایت‌های ما کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو) هستند و در صفحه نمایش‌های با ابعاد مختلف به درستی نمایش داده می‌شوند.

سعی ما بر این است که با ارائه خدمات در حوزه آی تی, مسیر دستیابی به موفقیت را برای مشتریان هموار کنیم.

0
پروژه موفق
0
در دست اقدام
0
رضایت مشتری

طراحی و پشتیبانی وب سایت

پیشرفت تکنولوژی و رشد روز افزون نرخ ترافیک اینترنت, اهمیت حضور در دنیای دیجیتال را نشان می‌دهد. حضور فعال کسب و کار‌ها در دنیای دیجیتال به تعامل بیشتر و بهتر با مشتریان کمک می‌کند. طراحی وب سایت می‌تواند برای معرفی شرکت و خدمات, ارائه و خرید محصولات به صورت آنلاین و… انجام شود.

طراحی و پشتیبانی وب سایت, مهارت‌ها و استراتژی‌های تولید و نگهداری سایت را شامل می‌شود. این فرایند بخش‌های مانند: طراحی گرافیکی, رابط کاربر, تجربه کاربر, کد‌های استاندارد, ابزار و نرم‌افزار مناسب, سئو و بهینه‌سازی را دارد.

تماشای ویدیو

ویدیوی معرفی و اطلاعات ما را مشاهده نمایید.

مشتریان ما